registracia

Registrácia na Slávnosť blahorečenia Anny Kolesárovej

Organizátori slávnosti blahorečenia Anny Kolesárovej v Košiciach zverejnili od 1. júna 2018 možnosť registrácie pre pútnikov z farností, spoločenstiev, či reholí a koncelebrujúcich kňazov, ktorí budú cestovať objednanými  autobusmi, autami alebo verejnou dopravou na slávnosť blahorečenia v sobotu 1. septembra 2018.

1.      Kapacita štadióna ponúka v hľadisku miestenky na sedenie pre registrovaných pútnikov. Po ukončení registrácie k 31. júlu 2018 budú miestenky distribuované cez zaregistrované  zodpovedné osoby do farností, spoločenstiev alebo zaregistrovaných skupín. Prosíme, aby ste pri registrácii nahlásili reálny počet miesteniek na sedenie. Pre ostatných budú na ploche štadióna pripravené miesta na státie. Vstup na plochu bude bez miestenky, no registráciu potrebujeme kvôli odhadu pútnikov.

Parkovanie autobusov a áut bude na záchytných parkoviskách, odkiaľ bude zabezpečená kyvadlová doprava. Ak sa chystáte prísť na blahorečenie samostatným autobusom, je potrebné sa zaregistrovať. Na základe registrácie dostane zodpovedná osoba potrebné informácie pre parkovanie a evidenciu autobusu.

Registrácia farností/spoločenstiev/skupín:

Ďakujeme vám, že ste sa zaregistrovali na slávnosť blahorečenia Anny Kolesárovej.
Registráciu sme ukončili.

2.      Osobitná registrácia je pre koncelebrujúcich kňazov. Podľa počtu koncelebrantov budeme môcť zabezpečiť dostatočný počet miest a slávnostné štóly. Pred slávnosťou sa kňazi môžu zapojiť do spovednej služby od 07.00 hod. do 10.00 hod. na vopred vyhradených miestach vnútri štadióna. Podrobnejšie informácie k spovednej službe dostane registrovaný kňaz mailom.

Registrácia kňazov:

3.      Samostatná registrácia rehoľných komunít  umožňuje  zabezpečiť dostatočný počet miest vo vyhradenom sektore pre rehole.

Registrácia rehoľných komunít:

4.   Novinári. Na monitorovanie sobotňajšej slávnosti je potrebná akreditácia. Každý žiadateľ o akreditáciu musí vyplniť akreditačný formulár

Registrácia novinárov:

Slávnosť blahorečenia Anny Kolesárovej bude v sobotu 1. septembra 2018 na Štadióne TJ Lokomotíva v Košiciach. Pre očakávaný vysoký počet pútnikov registrácia umožní nielen dostatočné zabezpečenie potrebných parkovísk a miest na štadióne, ale prispeje aj k dôstojnému prežitiu  slávnosti.

Comments are closed.