Registrácia farnosť/spoločenstvo/skupina

 

VSTUP NA PLOCHU ŠTADIÓNA JE VOĽNÝ a BEZPLATNÝ.

KAPACITA ŠTADIÓNA JE POSTAČUJÚCA AJ PRE NEZAREGISTROVANÝCH.

Slávnosť blahorečenia Anny Kolesárovej bude v sobotu, 1. septembra 2018 na Štadióne TJ Lokomotíva v Košiciach.

Prosíme Vás o registráciu farností, spoločenstiev alebo organizovaných skupín kvôli predbežnému počtu pútnikov a organizačnému zabezpečeniu parkovania. Registrácia prebieha od 1. júna 2018 do 31. júla 2018.

Kapacita štadióna ponúka miesta na sedenie v sektoroch, na ktoré budeme vydávať miestenky. Na trávnatú plochu, teda na státie, bude vstup bez miestenky.  Po ukončení registrácie zanalyzujeme dopyt na miestenky a pomerným spôsobom ich budeme distribuovať zodpovedným osobám za farnosť, spoločenstvo alebo skupinu. Všetci pútnici sú vítaní, aj keď nie každému vieme zabezpečiť sedenie v sektoroch. Preto prosíme, aby ste v rámci farnosti, spoločenstva alebo organizovanej skupiny nahlásili reálny počet miest na sedenie v sektoroch a počet pútnikov na plochu na státie.

Pochopiteľne v deň slávnosti bude doprava s istými obmedzeniami a k štadiónu sa nebude možné dostať osobnými autami alebo autobusmi. Z toho dôvodu bude zabezpečená kyvadlová doprava zo záchytných parkovísk. Po registrácii dostane zodpovedná osoba spätný mail s organizačnými pokynmi a podrobnými inštrukciami k parkovaniu autobusov.

V deň blahorečenia bude vstup na štadión od 6.00 hod.

V prípade akýchkoľvek otázok píšte na registracia@blahorecenie.sk alebo info@blahorecenie.sk a volajte na +421 948 277 219 alebo +421 948 321 220

Ďakujeme vám, že ste sa zaregistrovali na slávnosť blahorečenia Anny Kolesárovej.
Avšak aj tí, ktorý sa nezaregistrovali, môžu prísť. Kapacita štadióna je dostatočná.